Size bir telefon kadar yakınız
0262 644 75 75

YERİNİZDE EĞİTİM / IN-HOUSE

Anasayfa » YERİNİZDE EĞİTİM / IN-HOUSE

DİLKO ENGLISH olarak seneler boyunca bireylere verdiğimiz kaliteli Genel İngilizce eğitiminin garantisi sonucu, birçok şirket ve firmaya da Kurumsal İngilizce eğitimi sağlıyoruz.

Şirketlere sunduğumuz yabancı dil programımızda ilk adım, eğitimi alacak şirket mensuplarının bu eğitimi almak istemesindeki amaç ve beklentilerinin ne olduğunu saptamak olup, ardından mevcut dil düzeylerini belirleyerek ona uygun bir eğitim programı hazırlamaktır.

Kurumumuz, İngilizce eğitim programını, eğitimi vereceği şirketin ihtiyaçlarına göre aşağıdaki üç kritere bağlı olarak belirlemektedir:

– Şirket mensuplarının ayıracağı gün ve saatler

– Eğitimi alacak kişi veya sınıf sayısı

– Kişilerin mevcut İngilizce seviyeleri

Tüm bu üç kriter de firma ve şirket çalışanları ile birlikte belirlenerek, eğitim programımız profesyonel ekibimizce hazırlanıp, uzman eğitmenlerle uygulanır. Bunlara ek olarak, In-House eğitim programımızda, eğitimin verileceği yeri şirket mensupları belirlerken, verilecek eğitimin seviyesine göre, işinin uzmanı Türk ve yabancı eğitmenleri DİLKO ENGLISH belirlemektedir.

MARKET LEADER

Şirket mensuplarına verdiğimiz İş İngilizcesi eğitimi, çözüm ortağımız olan PEARSON markasının Market Leader adlı beş seviyeden oluşan eğitim seti ile verilmektedir.

Bu beş seviyede de, öğrenci, ihtiyaç duyduğu dil becerileri olan; gramer, kelime, okuduğunu anlama ve dinleme üzerine çeşitli alıştırmalarla Genel İngilizce seviyesini adım adım öne taşımaktadır. Bir yandan da, iş hayatı üzerine özenle seçilmiş kelime kalıplarını ve günlük konuşmaya ait söz öbeklerini, iş toplantılarında, mail yazışmalarında, birebir görüşmelerde ve iş sunumlarında kullanmak üzere alıştırmalarla ve ders pratiğiyle öğrenmektedir.

İş İngilizcesi ile ilgili olan Market Leader serisinin yanı sıra, belli şirket veya şirket bölümlerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş Market Leader uzman serileri de aşağıdaki başlıklar halinde öğrenciye sunulmaktadır.

Bu özel seri, şu an piyasadaki İş İngilizcesi eğitiminin lideri konumunda olup, özellikle, aşağıdaki çalışma alanlarıyla ilgili tüm kelime altyapısını ve ona uygun grameri belli bir sistem içerisinde sunmaktadır.

Market Leader Specialist Titles (Market Leader Uzman Serileri)

  • Business Law (İş Hukuku)
  • Marketing ( Pazarlama)
  • Accounting and Finance (Muhasebe ve Finans)
  • Human Resources      (İnsan Kaynakları)
  • Logistics Management (Lojistik)
  • Working Across Cultures (Kültürlerarası Çalışmalar)