Size bir telefon kadar yakınız
0262 644 75 75

TOEFL-IELTS

Anasayfa » TOEFL-IELTS

TOEFL Nedir?  

TOEFL sınavı, adayların İngilizceyi akademik düzeyde dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini ne kadar iyi kullandığını ölçer. TOEFL sınavı dünya çapında 27 milyondan fazla kişinin girdiği, geniş bir alanda uluslararası standart olarak kabul edilir. TOEFL sınavı İngilizcedeki yetkinlik seviyenizi belgeler. Bu sınava girebilmek için en az Upper-Intermediate seviyesine gelmiş olmanız ve bu kuru iyi bir dereceyle bitirmiş olmanız gerekmektedir. Yüksek eğitim görmek isteyen öğrenciler, İngilizce dil eğitim bölümlerine girmek için kabul edilmek isteyenler ve mezuniyete hak kazanmak isteyenler, Burs ve sertifika adayları, Gelişim sürecini ölçümlemek ve takip etmek isteyen İngilizce öğrencileri, öğrenci ya da çalışan olarak vize almak isteyenler bu sınava girerek seviyelerini uluslararası kabul gören belgeyle tespit ederler.</p>  

Dilko Teach+ Sistemi ile TOEFL Kursu  

Yılların birikim ve tecrübesiyle birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmış olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. DİLKO English olarak bugün yine İngilizce eğitiminde çağın gereksinimlerini öğrencilerimiz için okuyor, teknolojiyle birlikte eğitimi hiç olmadığı kadar hayatın bir parçası kılıyoruz.  

Eğitimin sınıf içinde sınırlanmadığı, teknolojinin olduğu her yere kolaylıkla taşındığı, öğrencimizin durumunun sürekli incelenerek yönlendirilmesi fırsatının sağlandığı Dilko Teach+ Sistemimiz ile öğrencilerimiz TOEFL hazırlık kursu sürecinde 136 saatlik eğitim alırlar. öğrencilerimiz, teknoloji donanımlı sınav odalarımızda 6 adet deneme sınavı yaparlarlar. Birebir TOEFL sınavı deneyimi yaşarlar. İhtiyaca göre alanında uzman yabancı ve Türk hocalarla devam eden programda; Reading, Listening, Writing, Speaking beceri alanlarında eşit dağılımla eğitim verilir. Dilko Teach+ Online Sistemleri üzerinden ders ve soru çözümlerinin bulunduğu video anlatımları ve testlere istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilen öğrencilerimizin TOEFL sınavı hazırlık kursu Pearson yayınlarıyla sürdürülür. 

IELTS HAZIRLIK 

IELTS kullanım amacına göre 3 farklı kategoride karşımıza çıkan uluslararası bir İngilizce seviye tespit sınavıdır. IELTS Akademik modülünü üniversite veya yüksek lisans eğitimine devam edebilmek veya üniversitelerin hazırlık sınıflarının ilk yılından muaf olmak isteyen öğrenciler alırken, IELTS Genel modülü eğitim sektörü dışındaki alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. IELTS UKVI ise İngiltere’de ikamet etmek isteyen kişilerin alması gereken sınavdır. Sınav; dinleme, konuşma, okuma ve yazma bölümlerinden oluşmaktadır.  

IELTS’e Dilko Teach+ ile Hazırlanın  

DİLKO English Kursu olarak birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırdık, ulaştırmaya devam ediyoruz. İngilizce eğitiminde çağın gereksinimlerini öğrencilerimiz için tespit ediyor, günümüz teknolojisinden faydalanarak eğitimi hayatın bir parçası kılıyoruz. Eğitimin sınıf içinde sınırlanmadığı, teknolojinin olduğu her yere kolaylıkla taşındığı, öğrencimizin durumunun sürekli incelenerek yönlendirilmesi fırsatının sağlandığı Dilko Teach+ Sistemimiz ile öğrencilerimize IELTS sürecinde 100 saatlik eğitim sağlanır. TOEFL’dan farklı olarak IELTS bilgisayar tabanlı değildir. öğrencilerimiz, talepleri doğrultusunda 6 adet birebir deneme sınavına girebilirler. İhtiyaca göre alanında uzman yabancı ve Türk hocalarla devam eden programda; Listening, Reading, Writing ve Speaking alanlarında eşit dağılımlı eğitim verilir. Dilko Teach+ Online Sistemleri üzerinden ders ve soru çözümlerinin bulunduğu video anlatımları ve testlere istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilen öğrencilerimizin IELTS hazırlıkları DİLKO IELTS kaynakları ile sürdürülür.