Size bir telefon kadar yakınız
0262 644 75 75

NEDEN DİLKO


DİLKO TEACH+ YENİ NESİL EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Teknolojiyle eğitimi hiç olmadığı kadar bir araya getirerek İngilizceyi sadece sınıfta öğrenilen bir süreç olmaktan çıkaran, “Communicative Approach” karşılıklı iletişimi esas alan, öğrendiklerimizi günlük hayatta kullanabilmeyi sağlayan, konuşma (speaking), yazma (writing), dinleme (listening) ve okuma (reading) olmak üzere 4 temel becerimizi bir arada geliştirmeyi hedefleyen, iletişim odaklı eğitim sistemimiz.


ÖĞRETMENLERİMİZ


Türkiye’nin seçkin üniversitelerinden mezun, güncel eğitim metot ve tekniklerine hakim, ana dili İngilizce olan ülkelerden İngilizce öğretmenliği diplomalı, öğretmenliği ek iş olarak değil, kurumumuz bünyesinde çalışan Türk ve Yabancı (Native Speaker) öğretmenler görev alır.


SINIFLARIMIZ


Eğitimlerimizi, konuşma odaklı bir öğrenim süreci için planlanmış, her türlü teknolojik altyapıya sahip 6-9 kişilik özel sınıflarda gerçekleştiriyoruz.


MATERYALLERİMİZ


Avrupa Birliği standartlarında bir dil eğitimi için, kullanılan materyallerinde buna uygun olarak seçilmesi gereklidir. Dilko English olarak eğitimlerimizin her seviyesinde, dünyanın en büyük eğitim çözümleri sağlayıcısı olarak faaliyet gösteren Pearson yayınlarını kullanıyor olacağız.


İNTERAKTİF SİTEMİZ DİLKO TEACH+


“Teknolojinin olduğu her yerde eğitim, eğitimin olduğu her yerde teknoloji” Dilko Teach+ İngilizce eğitimlerinizde gelişen teknolojiye uyumlu olarak, İngilizce becerinizi geliştirebilmenizi sağlamak üzere tasarlanmış, zaman ve mekandan bağımsız olarak dilediğiniz her zaman bilgiye ulaşmanızı sağlayan yeni nesil eğitim sistemimizdir.


AKTİVİTELER


Eğitimlerimizde yaptığımız aktiviteler kadar, bu aktivitelerde kullanılan görsel ve işitsel materyallerin uzmanları tarafından hazırlanmış olması gerekir. Derslerinizde kullanacağımız görsel ve işitsel materyaller, BBC tarafından hazırlanmaktadır.


ÇOK SEÇENEKLİ VE YÜZYÜZE ONLİNE KULÜP AKTİVİTELERİMİZ;


Speaking Club – Movie Club – My Grammar Lab – Video&Speaking – Readers – Vocabulary – Skills


SİNEMA SALONUMUZ


Zaman faktörü sabit tutulduğunda hatırlanma oranları, okuduklarımızın %10’unu, işittiklerimizin %20’sini, gördüklerimizin %30’unu, görüp işittiklerimizin %50’sini, söylediklerimizin %70’ini, yapıp söylediklerimizin %90’ını hatırlamaktayız.
Bu bilimsel veriler ışığında, dil ediniminde beklenen başarıyı sağlamak amacıyla, kurumumuzda bulunan sinema salonumuzda (movie club) bu duruma uygun görsel ve işitsel aktiviteler, drama etkinlikleri uygulanarak dil edinim sürecimizi hızlandırırız.


KÜTÜPHANEMİZ


Kurumumuzda bulunan kütüphanemizden, Dilko eğitim bünyesinde faaliyet gösteren, DİLKO YAYINCILIĞA AİT MATERYALLERİMİZE, bu süreçte her seviye için yararlanabileceğiniz İngilizce hikaye kitapları, dergiler gibi geniş bir arşive ulaşabileceksiniz.


TAMAMLAYICI DERSLER


“Eksiklerim ben istemeden fark edilsin diyorsanız”
Dilko Teach+ sisteminden size atanan ödevler eğitim koordinatörleri tarafından raporlanır. Örneğin; Gramer yada okuma (reading) gibi eksiklikler saptandığında bu doğrultuda çalışmaya yönlendirilirsiniz ve bu eksiklikler kurumumuzca tamamlayıcı dersler ile kapatılır.
Aynı zamanda bölüm başkanımız eğitim koçunuzun sunduğu raporlar doğrultusunda, eksikliklerinize yönelik tamamlayıcı dersler programlar. Böylece her seviyede belirlemiş olduğumuz hedeflere ulaşırız.


TELAFİ DERSLERİ


İş yoğunluğunuz, sağlık sorunlarınız vs. sebepler ile katılamadığınız derslerin telafisi kurumumuz tarafından sağlanarak eğitimimize eksiksiz devam ederiz.


KAYIT SİLDİRME


Öğrencilerimiz, ilk 16 ders saati içerisinde hiçbir sebep belirtmeksizin kayıt sildirme hakkına sahiptir.


%100 ÖĞRENME GARANTİSİ


Öğrencilerimiz, derslerin %90’ına devam ve verilen ödevlerin %90’ını yapmak koşulu ile bir üst seviyeye geçememe durumunda aynı seviyeyi ücretsiz tekrar etme hakkına sahiptir.


ULUSLARARASI UZMAN KURUM ONAYLI SERTİFİKA


Eğitim sistemimizin takip ve sertifikalandırılması Pearson tarafından onaylanacaktır. Seviye sonunda alacağınız sertifika, Dilko ve Pearson güvencesi taşıyacaktır.


Pearson Kimdir?


Pearson yayıncılık, eğitim alanında dünyanın en büyük çözüm sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. The Economist, Penguin, Viking, Longman Prentice Hall ve Addison_Wesley, Dorling Kindersley (D&K) gibi 590’dan fazla markanın sahibidir.
Pearson, dünya genelinde 70 ülkede 40.000’den fazla çalışanı ile okul öncesinden iş dünyasındaki profesyonellere kadar, 100 Milyondan fazla kişinin eğitimine destek vermektedir.
4 kuşaktır eğitimlerine destek verdiğimiz 400.000’den fazla öğrencimizin başarısından aldığımız güç ile, İngilizce dil eğitiminin Türkiye deki DOĞRU ADRESİ ve ADINA EN GÜVENİLİR Eğitim kurumu olmanın yüklediği sorumlulukla, yeni nesillere Avrupa Birliği standartlarında İngilizce eğitimi vermeye devam ediyoruz. 40 yılın birikimi ve tecrübesiyle diyoruz ki;
İNGİLİZCE DİLKO’DA ÖĞRENİLİR.

“Teknolojinin olduğu her yerde eğitim, eğitimin olduğu her yerde teknoloji” Dilko Teach+ İngilizce eğitimlerinizde gelişen teknolojiye uyumlu olarak, İngilizce becerinizi geliştirebilmenizi sağlamak üzere tasarlanmış, zaman ve mekandan bağımsız olarak dilediğiniz her zaman bilgiye ulaşmanızı sağlayan yeni nesil eğitim sistemimizdir.