Size bir telefon kadar yakınız
0262 644 75 75

GENEL İNGİLİZCE

Anasayfa » GENEL İNGİLİZCE

GENEL İNGİLİZCE

İngilizce beceri seviyelerine göre ayrılan Genel İngilizce Kursu’muzda her kurda yüz yüze devam eden eğitimlere ek olarak öğrencilerimiz birçok aktivite ve online çalışmalarımıza katılabilmektedirler. 

Derslerin sınıflarda çözüm ortağımız olan PEARSON yayınlarının SPEAKOUT kitabı ile yüz yüze işlendiği İngilizce eğitim sistemimizde öğrencilerimiz MyEnglishLab online sistemi üzerinden sınıf ve danışman öğretmenleri tarafından kendilerine düzenli olarak verilen çalışmalara yönlendirilirler. 

SPEAKOUT 

Eğitim modelimizi baz aldığımız ve çözüm ortağımız olan PEARSON markasının dünyada en çok tercih edilen Genel İngilizce kitabı olan SPEAKOUT her seviyede kullanacağımız kitap olacaktır. İngilizce öğrenme süreciniz içinde konuları okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini daha aktif kullanmaya yardımcı olacak teknoloji odaklı materyalimiz ile daha keyifli dersler geçireceksiniz. 

MyEnglishLab 

PEARSON markasının online sistemi olan MyEnglishLab teknolojinin bize sunduğu olanaklardan yararlanarak sizlere her ortamda İngilizce öğrenimini hayatınıza taşıma olanağı sunan dijital bir çalışma platformudur. Kurs dışındaki saatlerinizde nasıl bir İngilizce çalışma yapabileceğinize cevap verebilecek tüm özellikler bu online eğitim sistemi altında toplanmıştır. 

Bu platformda internet erişiminin olduğu her cihazda (akıllı telefon, PC, tablet PC) işlenen gramer konularını tekrar edebilir, çeşitli kelime, dinleme ve okuma aktivitelerini yapabilirsiniz. 

Ayrıca bu platform üzerinden sınıf öğretmeniniz size alıştırma ve tekrar ödevleri vererek onları online olarak kontrol edip eksikleriniz var ise onları gidermeye yönelik tekrar alıştırmaları verip gelişiminizi gözlemleyecektir. Bunun yanı sıra kendiniz de, yapmış olduğunuz çalışmaları sunulan detaylı raporlar ile de gözlemleyebilip gelişiminizi sınıf veya danışman öğretmeninize danışabilirsiniz. 

. . 

DESTEK ETÜTLERİ 

Yukarıda anlattığımız online sisteminin haricinde her öğrencimiz sınıfın danışman öğretmeniyle birebir destek etütlerinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Destek etüdü, anlamakta güçlük çektiğiniz bir konuda danışman öğretmeninizle haftanın her günü birebir yine bir sınıf ortamında çalışabileceğiniz bir eğitim desteğimizdir. Danışman öğretmeniniz sadece anlamakta güçlük çektiğiniz konuda değil ayrıca İngilizceyi daha etkin öğrenmek ve kullanmak adına neler yapabileceğinize dair sizlere yardımcı olmaya her an hazırdır. 

DİLKO VE PEARSON ONAYLI SERTİFİKA 

Öğrencilerimizin kurum içi İngilizce gelişimlerini takip ettiğimiz sistemimiz sayesinde, seviye sonunda alacağınız sertifikalar artık PEARSON tarafından gönderilecek olup, DİLKO ve PEARSON güvencesini taşıyacaktır. 

Sertifikayı elde etmek için atılması gereken adımların başında eğitim sürecinizi sınıfa düzenli katılarak takip etmek ve MyEnglishLab ile size ödev verilen çalışmaları zamanında tamamlamak olacaktır. Seviye sonunda size verilecek sertifika için değerlendirme kriterleri şu şekildedir: 

MyEnglishLab sistemindeki alıştırmalardan elde edeceğiniz puan 

SpeakOut MID-TERM ( Ara Sınav) sınavından alacağınız puan 

SpeakOut FINAL (Son Sınav) sınavından alacağınız puan 

Sınıf için İngilizce performans değerlendirmeniz adına öğretmeninizin kullanacağı kanaat notu sonunda toplamda 65 puan ve üstü almanız gerekmektedir. 

Bu süreç sonrasında istenilen başarıyı yakalayan öğrencilerimiz DİLKO&PEARSON SERTİFİKASI almaya hak kazanacaklardır.